Z M!Kartą stać Cię na wszystko – Multikino z ofertą dla uczniów i studentów

Z M!Kartą stać Cię na wszystko – Multikino z ofertą dla uczniów i studentów
Materiał nadesłany

Multikino wprowadziło M!Kartę – wyjątkową ofertę skierowaną do uczniów oraz studentów. Dzięki M!Karcie bilety od poniedziałku do czwartku na seanse 2D kosztują jedyne 14,90 zł za sztukę.

M!Karta to rozwiązanie, które z pewnością odciąży budżet każdego ucznia oraz studenta i pozwoli utrzymać portfel w dobrej kondycji. Karta jest ważna rok i kosztuje jednorazowo 14,90 zł.

Nie wymaga podpisywania żadnych umów, dlatego można z niej zrezygnować w każdej chwili. Dzięki niej bilety na seanse 2D od poniedziałku do czwartku kosztują 14,90 zł za sztukę. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Tańsze bilety to jednak nie wszystko, co zyskujemy z M!Kartą. Dla posiadaczy karty Multikino przygotowało zestaw Oscar (średni napój oraz średni popcorn) dostępny w promocyjnej cenie 14,90 zł przez cały tydzień.

M!Karcie patronuje BLIK. Osoby, które zdecydowały się nabyć bilet online, płacąc BLIKIEM, za bilet do Multikina zapłacą 14,90 zł zarówno w tygodniu, jak i przez cały weekend!

Od teraz wyjścia do kina z M!Kartą to same korzyści! Za każdy kupiony bilet lub zestaw Oscar na M!Karcie naliczany jest 1 punkt. Po zebraniu 5 punktów automatycznie generowany zostanie kod, który należy zamienić na bilet do kina (ważny przez cały tydzień na filmy 2D). Z gratisowego biletu mogą skorzystać również osoby nie będące uczniami czy studentami.

Zapominalscy nie muszą się martwić – karta istnieje także w formie wirtualnej. Wystarczy ją zarejestrować na stronie www.multikino.pl/mkarta i okazać przy kasie na ekranie swojego smartphone’a.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.