Z Lublina do Bułgarii – wakacyjne połączenie z lubelskiego lotniska

Wakacyjne połączenie z lubelskiego lotniska do Bułgarii | fot. Port Lotniczy Lublin

Linia Small Planet wznowiła wakacyjne połączenie między Lublinem a Bułgarią. We wtorek na lotnisku na pierwszych pasażerów czekała niespodzianka.

Bułgaria to w tym roku jedyny czarterowy kierunek z Portu Lotniczego Lublin. Dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki – lata tam linia Small Planet. Pierwszy lot został odbył się we worek.

– Od dziś mieszkańcy Lubelszczyzny mogą korzystać z wakacyjnego połączenia do Burgas, nadmorskiego kurortu w Bułgarii. Dla pierwszych pasażerów, którzy odlecieli z Lublina czekała specjalna niespodzianka, która już na lotnisku pozwoliła im poczuć wakacyjny klimat – czytamy w komunikacie PLL.

Loty obsługiwane są przez samolot Airbus A320, który we wtorki zabiera pasażerów z Lublina o 9:20, a w piątki o 15:50. Lot trwa 1 godzinę i 40 minut. Podróżni z wakacyjnego połączenia mogą skorzystać do 7 września.

Bilety na loty do Bułgarii dostępne są w formule „czarter mix”, co oznacza, że część miejsc zarezerwowana jest dla klientów biur podróży, a pozostała część dostępna jest w ogólnej sprzedaży dla klientów indywidualnych.

Bilety można kupić za pośrednictwem: Net Holiday, Exim Tours, Neckerman, Watra Travel, Best Reisen Group, Oasis Tours lub samodzielnie zarezerwować lot na stronie internetowej: www.smallplanet.aero.

Wakacyjne połączenie z lubelskiego lotniska do Bułgarii | fot. Port Lotniczy Lublin
Wakacyjne połączenie z lubelskiego lotniska do Bułgarii | fot. Port Lotniczy Lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.