Z kamienicy przy deptaku odpadł gzyms. Interweniowała straż pożarna

IMG 20190215 123801
Gzyms odpadł od kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście 15 | fot. Dominik Wąsik

W środę z jednej z kamienic przy deptaku odpadły elementy fasady. Interweniowali strażacy, a teren został ogrodzony barierkami.

Informację o zdarzeniu strażnicy miejscy otrzymali w środę o godz. 18.40. Z kamienicy pod adresem ul. Krakowskie Przedmieście 15 odleciały kolejne elementy fasady. Przypomnijmy, że do pierwszej interwencji służb przy tej kamienicy doszło przed świętami Bożego Narodzenia.

„Na miejsce został wysłany patrol, który taśmami zabezpieczył teren wokół kamienicy. Poprosiliśmy o pomoc straż pożarną, która przy pomocy wysięgnika obtłukła ruchome elementy gzymsu i zabezpieczyła fasadę siatką. O zdarzeniu poinformowaliśmy Powiatowego Inspektora Budowlanego” – informuje Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

W piątek na miejscu pojawił się wysięgnik. Robotnicy dodatkowo zabezpieczali fasadę budynku przed kolejnymi odłamaniami elewacji. Dodatkowo teren został ogrodzony barierkami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.