Z Jeziora Białego w Okunince wyłowiono zwłoki mężczyzny. To prawdopodobnie zaginiony 27-latek

Z Jeziora Białego w Okunince wyłowiono zwłoki mężczyzny. To prawdopodobnie zaginiony 27-latek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W poniedziałek przed godz. 13 strażacy wyłowili z wody Jeziora Białego zwłoki mężczyzny. Trwa ustalenie jego tożsamości. Prawdopodobieństwo, że jest to zaginiony 27-latek.

W chwili obecnej mamy wyłowione ciało mężczyzny z Jeziora Białego, lecz na tę chwilę nie mogę potwierdzić, że jest to ciało zaginionego 27-latka. Na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości topielca” – mówi asp. Kinga Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Aktualizacja

Policjanci potwierdzają, że wyłowione zwłoki z Jeziora Białego należą do zaginionego 27-latka z woj. podkarpackiego. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracują policjanci. W sprawie prowadzone będzie postępowanie, w toku którego policjanci ustalać będą szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Czytaj także: Wyszedł z wieczoru kawalerskiego nad Jeziorem Białym w Okunince. Trwają poszukiwania 27-latka

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.