XIX-wieczny dworek pod Lublinem wystawiono na sprzedaż. Kto będzie szczęśliwym nabywcą?

Przepiękny XIX-wieczny dworek zlokalizowany w Świdniku Dużym Drugim | fot. ftgn.eu

Przepiękny XIX-wieczny dworek zlokalizowany w Świdniku Dużym Drugim został wystawiony na sprzedaż. Nieruchomość można nabyć za 4 900 000 zł w biurze nieruchomości Big City Broker.

Oferta jest dostępna wyłącznie w Biurze Pośrednictwa Nieruchomości Big City Broker w Lublinie. Nic dziwnego, że sprzedażą zajmuje się jedno z największych biur nieruchomości w Lublinie, które ma ogromne doświadczenie w sprzedaży domów mieszkań, ale również obiektów takich jak kamienice, dwory oraz luksusowe rezydencje.

XIX-wieczny dworek czeka na nowego nabywcę

W Świdniku Dużym Drugim zaledwie 2 km od granic Lublina położona jest przepiękna posiadłość o powierzchni 1,43 hektara. Na terenie posiadłości znajduje się XIX-wieczny dwór o powierzchni 507,8 m2 oraz nowy (wybudowany w roku 2013) budynek gospodarczy o powierzchni 377 m2.

Przepiękny XIX-wieczny dworek zlokalizowany w Świdniku Dużym Drugim | fot. ftgn.eu

Dwór jest położony w ustronnym miejscu gwarantującym całkowitą dyskrecję, ale bardzo łatwo dojechać z niego do obwodnicy Lublina, lotniska czy centrum miasta. Świetna lokalizacja to ogromny plus tej luksusowej rezydencji.

Na terenie samej działki znajduje się kilkaset nasadzeń, w tym zabytkowe lipy z XIX wieku, staw oraz teren przeznaczony pod aranżację parku. W przeszłości ten przepiękny dworek pełnił różne funkcje – zarówno mieszkalną, jak i wypoczynkową i uzdrowiskową.

Obiekt przeszedł generalny remont – wymieniono między innymi wszystkie instalacje, strop, więźbę dachową i pokrycie dachowe. Wszystkie prace nad obiektem były prowadzone pod nadzorem konserwatora zabytków.

W budynku zachowało się wiele oryginalnych elementów, dzięki czemu nadal ma swój wspaniały historyczny charakter. To miejsce łączy w sobie funkcjonalność wynikającą z zastosowania nowoczesnych rozwiązań i niepowtarzalny klimat błogiego odpoczynku.

Obiekt ma ogromny potencjał. Może się stać zarówno prywatną luksusową posiadłością, jak i miejscem prowadzenia działalności wypoczynkowej, uzdrowiskowej czy szkoleniowej.

Pełna oferta sprzedaży dworku wraz ze wszystkimi informacjami znajduje się pod adresem www.bigcitybroker.pl/obiekty-na-sprzedaz-4900000zl-885m2-wolka-swidnik-duzy-o5285475.

Nie ulega wątpliwości, że przyszły nabywca musi mieć gruby portfel, ale zyska możliwość posiadania jedynego w swoim rodzaju obiektu. Piękna posiadłość w Świdniku Dużym Drugim jest jedną z najatrakcyjniejszych w całym województwie lubelskim i chętnych do jej zakupu z pewnością nie zabraknie.

W ofercie biura można znaleźć zarówno standardowe nieruchomości, jak i bardzo duże i nietypowe obiekty przeznaczone na prowadzenie działalności gospodarczej. Współpraca z biurem Big City Broker daje gwarancję elastycznego podejścia do Klienta, ogromnego doświadczenia oraz wiedzy, która pozwala sprawnie realizować wszystkie cele.

Bez względu na to, czy to dwór, czy mieszkanie to biuro nieruchomości Big City Broker dostarcza najwyższej jakości obsługi tak, żeby każdy mógł się poczuć po królewsku.

Dowiedz się więcej o działalności Big City Broker na stronie www.bigcitybroker.pl.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.