Wywołała dużo radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych oddziału onkologii

choinka, policjanci, pielęgniarki
fot. KMP Lublin

Na lubelskich policjantów zawsze można liczyć. Przekonały się o tym najmłodsi ze szpitala dziecięcego. Na oddział onkologii trafiła choinka. Realizacją pomysłu zajęli się dzielnicowi z III komisariatu, którzy co roku przekazują świąteczne i mikołajkowe prezenty dzieciom zmagającym się z chorobą.

Dzielnicowi z III Komisariatu Policji w Lublinie

Postanowili pomóc dzieciom ze szpitala uniwersyteckiego spełnić marzenia o choince. Mundurowi postanowili ufundować drzewko na oddział maluchów. W ten sposób mundurowi chcą umilić pobyt w szpitalu dzieciom, które zmagają się z chorobą.

Drzewko, które trafiło na oddział onkologii, od razu wywołało dużo radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych. W transporcie świątecznego drzewka dzielnicowym pomógł dyżurny z 3. komisariatu.

Poniedziałkowa akcja była już kolejną inicjatywą mundurowych z „trójki”. Policjanci tydzień temu również byli gośćmi w szpitalu dziecięcym. Wówczas z okazji „Mikołajek” funkcjonariusze obdarowali najmłodszych prezentami — komentuje podkomisarz Kamil Karbowniczek

Jak Ci się podoba taka akcja? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.