Wywabili z domu 16-latka, pobili i okradli. Są zatrzymani

W minioną niedzielę na terenie gminy Michów doszło do rozboju na 16-latku. Policjanci zatrzymali trzech sprawców w wieku od 16 do 22 lat.

Napastnicy używając podstępu wywabili z domu 16-latka. Gdy ten wyszedł na zewnątrz został zaatakowany przez trzech sprawców. Napastnicy bili go po całym ciele, a gdy ten był już bezbronny ukradli mu telefon komórkowy oraz rower.

Policjanci szybko namierzyli i zatrzymali sprawców rozboju. Policjanci w związku ze sprawą zatrzymali 3 sprawców w wieku od 16 do 22-lat. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione mienie.

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Lubartowie wobec dwóch sprawców: 22-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego i 17-latki, mieszkanki powiatu lubartowskiego, zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Trzeci ze sprawców 16-latek będzie za swoje postępowanie odpowiadał przed sądem dla nieletnich.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.