Wyszła z domu i nie wróciła. Kto widział Agatę Kasiura z Niedrzwicy Dużej?

agata kasiura niedrzwica

Wyszła z domu 18 sierpnia celem udania się na zakupy do jednej z lubelskich galerii handlowych. Do chwili obecnej, dziewczyna nie wróciła do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

 

Zaginiona to 20-letnia Agata Kasiura, mieszanka Niedrzwicy Dużej. Z relacji członka rodzina wynika, że dziewczyna 18 sierpnia w piątek wyszła z domu i udałą się do Lublina, gdzie w galerii handlowej przy ul. Witosa miała robić zakupy. Jak się okazało, kobieta do dnia dzisiejszego nie wróciła do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

 

Znajomi dziewczyny informują nas, że istnieje prawdopodobieństwo, iż Agata mogła wyjechać do Niemiec. Jest to niepotwierdzona informacja.

 

W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo w spodnie dresowe koloru zielonego typu moro, białe sportowe buty. Kobieta może posiadać przy sobie dużą czarną torbę damską oraz białą markową torbę podróżną, telefon komórkowy, tablet, dowód osobisty, duże czarne słuchawki.

 

Ktokolwiek widział 20-latkę lub zna miejsce jej przebywania proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Bełżycach: tel. (81) 516 13 10 lub 997.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.