Wyszedł ze szpitala i zaginął. Służby szukają 39-letniego mężczyzny. Czy widziałeś go?

Policja Poszukuje 39 letniego mężczyzny
Zaginiony 39 latek opuścił szpital na własne żądanie i zaginął

Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, który wbrew zaleceniom lekarzy opuścił placówkę medyczną na własne żądanie. Zaginiony to Arkadiusz Naklicki. Jeżeli znasz miejsce pobytu zaginionego lub posiadasz informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie. Dane kontaktowe: ul. Okrzei 11, 22-300 Krasnystaw; email: [email protected], tel. 47 8133 210 lub 112.

Rysopis i okoliczności zaginięcia Arkadiusza Naklickiego

Zaginiony mężczyzna w wieku 39 lat, opuścił szpital w Pruszkowie. Według informacji, jakie posiada Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie, wydaje się, że jest on zdolny do samodzielnego funkcjonowania.

Rysopis zaginionego: wzrost około 176 cm, sylwetka szczupła, włosy blond, długie, oczy niebieskie.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w białą koszulkę z niebieskimi wstawkami, czarną bluzę z kapturem, granatowe Jeansy, żółte lub bordowe buty sportowe.

Policja radiowóz kia
Policja radiowóz kia | fot. Dominik Wąsik

Do tej pory podejmowane działania poszukiwawcze nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego. Wszystkie osoby, które miały kontakt z zaginionym lub posiadają informacje na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod numerem telefonu 47 813 3210 lub numerem alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.