Wyszedł z mieszkania po godz. 15 i nie wrócił. Trwają poszukiwania mieszkańca Lublina

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Członkowie rodziny poszukują zaginionego 82-letniego mieszkańca Lublina, który dziś po godz. 15 wyszedł z mieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Mężczyzna może być wyziębiony, ponieważ wyszedł w swetrze.

Trwają poszukiwania mieszkańca Lublina

Zaginiony to 82-letni Kazimierz D. Z informacji, które uzyskaliśmy od rodziny zaginionego wynika, że mężczyzna dziś (1.03) między godz. 15.00 a 15.40 wyszedł z mieszkania i udał się w nieznanym kierunku. 82-latek cierpi na demencję, przez co ma zaniki pamięci.

Mężczyzna wyszedł z mieszkania prawdopodobnie ubrany w granatowy sweter, nie ma na sobie kurtki. Sprawa zaginięcia 82-latka została zgłoszona na policję. Osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z członkiem rodziny pod nr tel.

Prosimy o udostępnienie tego materiału!

Aktualizacja: Mężczyzna się odnalazł! Dziękujemy za pomoc.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.