Wyszedł z domu w Boże Narodzenie i zaginął. Tragiczny finał poszukiwań

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zakończyły się poszukiwania 47-latka z gminy Potok Górny (pow. biłgorajski), który zaginął w Boże Narodzenie. Jego ciało odnaleziono dwa dni później na polu.

Do zaginięcia 47-latka doszło w Boże Narodzenia (25 grudnia) po godz. 14.30, kiedy to mężczyzna wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Dzień później rodzina zgłosiła zaginięcie 47-latka, który nie wrócił na noc do domu.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci, strażacy, ochotnicy rozpoczęli poszukiwania. Mundurowi przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny i znajomych.

„Sprawdzano trakty leśne, pustostany oraz każdy trop, który mógł doprowadzić do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Do działań poszukiwawczych zaangażowano także przewodnika z psem tropiącym oraz użyto kamery termowizyjnej” – mówi sierż. sztab. Joanna Pilarska, oficer prasowy KPP w Biłgoaju.

W niedzielne przedpołudnie odnalezione zostało ciało 47- letniego mężczyzny przez osobę postronną. Znajdowało się kilka kilometrów od miejsca zamieszkania na polu. Ciało zostało zabezpieczone. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.