Wyszedł z domu kilka dni temu i przepadł bez śladu. Kto widział 16-letniego Radosława z Lublina?

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina szukają zaginionego Radosława K., który kilka dni temu wyszedł ze swojego domu i zniknął bez śladu. Jego bliscy bardzo się o niego martwią i proszę o pomoc w poszukiwaniach.

Gdzie jest Radosław?

Do zaginięcia 16-letniego Radosława K. doszło w czwartek 21 września. Tego dnia wyszedł z miejsca zamieszkania i udał się w bliżej nieustalonym kierunku. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie wrócił do domu.

Rysopis zaginionego:

  • wzrost: 176 cm
  • sylwetka: szczupła budowa ciała
  • włosy: długie czarne
  • inne: kolczyk w lewym uchu i prawej brwi, blizna wzdłuż prawego przedramienia

Osoby, które widziały zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 7. w Lublinie tel. 47 811 49 20, adres: Lublin ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowy 112.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.