Wyszedł z auta i pobił innego kierowcę, bo ten zajechał mu drogę. Miał pecha, bo…

IMG 20190612 113223
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Jeden z kierowców zajechał mu drogę, więc wyszedł z auta i zapukał w szybę poprzedzającego auta. Gdy kierowca uchylił mu szybę, nagle zaczął uderzać go pięściami po twarzy. 

Do sceny niczym z filmu sensacyjnego doszło w czwartek około godz. 9.30 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Przed skrzyżowaniem na lewym pasie do skrętu w al. Unii Lubelskiej zatrzymało się auto, a za nim kolejne.

Do stojącego na czerwonym świetle Fiata Bravo podszedł kierowca stojącego za fiatem Audi A4 i zapukał w szybę. Gdy niczego niespodziewający się kierowca fiata otworzył szybę, zaczął otrzymywać ciosy pięścią w twarz” – relacjonuje nam świadek zdarzenia.

Agresywny kierowca z audi miał jednak pecha, gdyż na pasie obok w nieoznakowanym samochodzie służbowym znajdowało się czterech funkcjonariuszy Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej, którzy wykonywali czynności służbowe.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali napastnika i przekazali go w ręce policji. Agresor wyjaśnił policjantom, dlaczego aż tak się rozzłościł. Poinformował, że powodem jego agresji było zachowanie kierowcy fiata, który miał mu zajechać drogę.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Lublinem – czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na [email protected].

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Dobrze zrobił pełno kur… wymuszający pierwszeństwo czy wjeżdżających na chama prosto przed maskę może jak jeden z drugim w końcu w pape dostanie to się nauczy jeździć normalnie

 2. Byłem parę razy w Lublinie i takiego chamstwa na drogach to w życiu nie widziałem. Stado baranów jadących bez żadnej kultury, nie pozwalają zmienić pasa ruchu, bo nie, nikogo nigdzie nie wpuszcza choć mogą bo poco. Prawa jazdy to mają chyba za flaszkę kupione od ruskich

 3. Czy taki pobudliwy nerwus może prowadzić pojazdy samochodowe i być kierowcą? Czy policjanci już skierowali to na ponowne badania lekarsko- psychologiczne i czy do czasu wydania stosownej opinii zostało mu zatrzymane prawo jazdy?

 4. Psychol. Jak go dziecko wkurzy, to też je bije pięściami po twarzy? I żonę też? I sąsiadów? Zamknąć typa w szpitalu psychiatrycznym, bo następnym razem sięgnie po nóż.

 5. polacy mają coraz większy problem z psychiką, są tak słabi psychicznie ze byle pierdoła pozbawia ich kontroli nad sobą. cieniasy

 6. jak ten wieśniak w tym gruchocie śmiał wjechać przede mnie, w momencie kiedy tak pięknie śmigałem przez miasto w swoim audi/bmw/mercedesie.

 7. Pecha miał że urodził się debilem, a nie że poniósł konsekwencje swojego bandyckiego zachowania.
  Powinny być obowiązkowe badania psychiatryczne żeby tacy debile nigdy nie dostali prawa jazdy.

 8. Nie popieram przemocy, ale gość poniesie konsekwencje za pobicie, a ten co mu zajechał drogę dalej będzie mógł to bezkarnie robić i stwarzać zagrożenie w ruchu.

 9. Burak w A4, jedzie za szybko i nie można włączyć się do ruchu. Wielka ujma jachać przepisowa za fiatem.

 10. Wpisy na tym forum dowodzą że wariatów jest więcej i czas zmienić politykę władz w tych sprawach

 11. W tym Lublinie to codziennie można spotkać takie zachowania na drodze. Jestem tu przynajmniej raz w tygodniu. Jeden drugiemu nie odpuści. Sami „szeryfi”, znaFcy przepisów drogowych i ogólne chamskie zachowania.