Wyszedł pospacerować w okolicy domu i zaginął. Gdzie jest 16-latek?

Zaginął 16-letni Patryk Domański z Zarzecza Łukowskiego | fot. KPP Łuków
Zaginął 16-letni Patryk Domański z Zarzecza Łukowskiego | fot. KPP Łuków

Policjanci poszukują Patryka Domańskiego. 16-latek w niedzielę wyszedł z domu z zamiarem pospacerowania po okolicy. Do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginął 16-letni Patryk Domański

Z ustaleń policjantów wynika, że 16-latek w niedzielę po godz. 13 wyszedł z mieszkania z zamiarem spaceru w okolicach swego domu w miejscowości Zarzecz Łukowski (gmina Łuków). Nastolatek nie poinformował domowników o swych kolejnych zamiarach.

Do późnych godzin popołudniowych nie powrócił do mieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi ustalili też, że 16-latek mógł pojechać do jednej z miejscowości w gminie Drelów.

Patryk Domański jest szczupły ma około 180 cm wzrostu, ma krótkie ciemno-blond włosy, szaro-niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z odblaskowymi pasami na rękawach, czarne spodnie, granatowe sportowe buty, czarną czapkę z logo „Pitbull”.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.