Wyszedł do pracy, ale do niej nie dotarł. Zaginął 40-letni mieszkaniec Świdnika

Zaginął Marek Wójcik ze Świdnika
Zaginął Marek Wójcik ze Świdnika | fot. KPP Świdnik

Policjanci ze Świdnika proszą o pomoc w poszukiwaniach 40-letniego Marka Wójcika ze Świdnika. Mężczyzna wyszedł do pracy, ale do niej nie dotarł.

Gdzie jest Marek?

Do zaginięcia mężczyzny doszło w środę, 21 lutego. Z ustaleń policji wynika, że wyszedł z miejsca zamieszkania w celu udania się do pracy w Lublinie. Do pracy nie dotarł i nie powrócił do domu, ani nie nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: 40 lat, 175 cm wzrostu, szczupła i muskularna budowa ciała, włosy bardzo krótkie. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, ciemnoszare spodnie dresowe, buty czarne z białą podeszwą. Miał ze sobą plecak w kolorze czarnym z białym paskiem.

Osoby mające wiedzę, gdzie przebywa mężczyzna, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112 lub o udanie się do najbliższej jednostki policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.