Wystrzeliła opona. Opel uderzył w barierę ochronną i przejeżdżający samochód

68 122705
Wypadek w Olempinie na drodze ekspresowej S17 | fot. KPP Puławy

O dużym szczęściu może mówić kierowca opla, któremu wystrzeliła opona. Samochód uderzył w barierę ochronną, odbił się od niej i uderzył w przejeżdżającego volkswagena.

Do wypadku doszło w poniedziałek w Olempinie w gminie Markuszów (pow. puławski) na trasie S17 Lublin – Warszawa. Jak wynika z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący oplem jadąc od strony Lublina, w wyniku wystrzelenia koła dojazdowego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pas zieleni i uderzył bokiem w barierę ochronną.

– W wyniku uderzenia samochód odbił się od bariery i uderzył w jadącego prawym pasem w kierunku Warszawy volkswagena – mówi mł. asp. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, którym pasażerka opla została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Do szpitali w Puławach i Lublinie trafili również pasażerowie volkswagena, w tym dwuletnie dziecko.

68 122707
Wypadek w Olempinie na drodze ekspresowej S17 | fot. KPP Puławy

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.