Wysoka trawa ogranicza widoczność przed wjazdem na rondo przy Makro

Wysoka trawa ogranicza widoczność przed wjazdem na rondo przy Makro
Wysoka trawa ogranicza widoczność przed wjazdem na rondo przy Makro | fot. czytelnik Mateusz

Z naszą redakcją skontaktował się jeden z Czytelników, który zwraca uwagę na wysokie trawy, które ograniczają widoczność przy drogach w mieście.

Wysoka trawa przy ulicy

Wysoka trawa zasłania skrzyżowania i wyjazd z dróg osiedlowych w Lublinie. – „Rondo im. Eugeniusza Kasprzaka wyjazd od OBI i stacji paliw. Nic kompletnie nie widać, trawa niekoszona od początku ładnej pogodny. Takich przykładów w Lublinie można znaleźć znacznie więcej” – alarmuje czytelnik Mateusz.

Problem dostrzegają nie tylko nasi czytelnicy. Nietrudno znaleźć w Internecie wpisy wkurzonych mieszkańców. Urzędnicy zapewniają jednak, że koszone są i będą trawy na poboczach i zielonych pasach jezdni tam, gdzie rzeczywiście zasłaniają widoczność kierowcom.

Które dzielnice / ulice / skrzyżowania powodują obecnie zagrożenie spowodowane wysoką, nieskoszoną trawą? Czekamy na Wasze informacje w komentarzach pod tym artykułem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.