Wyskoczył z okna mieszkania na 9. piętrze jednego z bloków. 38-latek zginął na miejscu

ambulans karetka pogotowia ratunkowego
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa ustalanie okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę przy ul. Zimowej w Lublinie. Przed blokiem ujawniono ciało mężczyzny. Wyskoczył z okna mieszkania na 9. piętrze.

Wyskoczył z okna

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (4.05) przy ul. Zimowej w Lublinie. Policjanci zostali powiadomieni o upadku mężczyzny, który prawdopodobnie wypadł z okna bloku. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni mieszkaniec Lublina wyskoczył z okna bloku na 9. piętrze. Mężczyzna uderzył o daszek nad wejściem do klatki schodowej, po czym spadł na chodnik.

Policjanci wstępnie wykluczyli, by do śmierci 38-latki mogły się przyczynić osoby trzecie. Trwa ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wszystko wskazuje na samobójstwo.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.