Wyścig tandemów 4-5 maja w Lublinie. Będą zmiany w kursowaniu komunikacji

Wyścig tandemów w Lublinie | fot. Hetman Tandem Cycling Team

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że w dniach 4-5 maja na terenie Lublin będzie organizowany XXII Kolarski Wyścig Tandemów. W związku z zamknięciem ulic komunikacja miejska pojedzie objazdami.

W dniu 4 maja w godz. 15:30–18:00 w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Rataja na odcinku od ul. Wilhelma Hessa do ul. Braci Krauze zawieszeniu ulega kursowanie linii nr 70. Dodatkowo kurs linii nr 14 rozpoczynający się o godz. 17:06 z przystanku Węglin – centrum handlowe 02 zostaje skierowany po następującej trasie zmienionej: … – al. Witosa – Moritza – Vetterów – Rondo Karszo-Siedlewskiego – Vetterów – Doświadczalna – Felin Uniwersytet.

W dniu 5 maja w godz. 10:00–12:30 w związku z częściowym zamknięciem dla ruchu al. Racławickich (zamknięcie dwóch pasów ruchu od strony KUL w kierunku ul. Lipowej) na odcinku od ul. Łopacińskiego do ul. Grottgera, ZTM w Lublinie nie planuje wprowadzać objazdów dla pojazdów komunikacji miejskiej. Ruch autobusów i trolejbusów na omawianym fragmencie ulicy odbywał się będzie dwukierunkowo jezdnią od strony Ogrodu Saskiego.

XXII Kolarski Wyścig Tandemów o Puchar Marszałka Lubelszczyzny odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 5 maja 2019 r., na drogach województwa lubelskiego. Wyścig składać będzie się z 6 etapów. Łączny dystans zawodów, to około 365 km (dla kobiet 308 km). Tegoroczna impreza zostanie rozegrana w Lublinie i okolicach (Bychawa, Bychawka, Dys, Borzechów).

Szczegóły na stronie hetman-cycling.eu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.