Wyrodny syn znęcał się fizycznie i psychicznie nad matką, groził jej śmiercią. 25-latek trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Wilkołaz, który znęcał się nad matką
Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Wilkołaz, który znęcał się nad matką | fot. KPP Kraśnik

25-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Mężczyzna został zatrzymany po awanturze, w trakcie której pchnął swoją matkę o ścianę, tak że doznała obrażeń ciała. W budynku prokuratury szarpał się z policjantami, odgrażał się, że ucieknie.

Znęcał się nad matką

Policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie od 61-letniej mieszkanki gminy Wilkołaz. Funkcjonariusze ustalili, że jej 25-letni syn od kilku lat znęcał się nad swoją matką. Awantury i wyzwiska przestały mu wystarczać, wtedy szarpał i popychał kobietę, groził jej pozbawieniem życia. W trakcie jednej z awantur pchnął 61-latkę na ścianę, tak że doznała obrażeń ciała. Kiedy usłyszał, że policjanci jadą na miejsce, uciekł z domu.

Mundurowi sporządzili wobec 25-latka nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do mieszkania 61-latki, jednak mężczyzna miał to za nic. Przyszedł ponownie, wszczynając awanturę. Wtedy został zatrzymany przez mundurowych. Kiedy doprowadzali 25-latka do prokuratury, w budynku zaczął krzyczeć, szarpać się z policjantami i odgrażał się, że i tak ucieknie.

Sąd w Kraśniku zadecydował, że mężczyzna trafi do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy, aby odizolować go od ofiar przemocy. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.