Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na S17. Pomiar pokazał, że jechał ponad 240 km/h

kierowca audi 240 kmh

Ponad 240 km/h jechał trasą S17 kierowca audi. Mężczyzna nie był świadomy, że w pewnym momencie wyprzedził nieoznakowany radiowóz BWM, który po chwili zaczął go „gonić”. Kierowca został ukarany największym możliwym mandatem.

Jechał z prędkością ponad 240 km/h

Funkcjonariusze patrolujący nieoznakowanym radiowozem BMW z wideorejestratorem odcinek drogi ekspresowej S17 w kierunku Piask w sobotę zostali wyprzedzeni przez audi, którego kierowca zdawał się nie przejmować ograniczeniami prędkości.

Z każdym kolejnym metrem jechał coraz szybciej, więc dogonienie go nieoznakowanym radiowozem zajęło policjantom dłuższą chwilę. Miernik prędkości w radiowozie wskazał, że kierowca poruszał się z prędkością ponad 240 km/h.

Kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Janówek. Okazał się nim być 41-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego. Policjanci ukarali 41-latka 500 zł mandatem karnym i 10 punktami karnymi. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne wykroczenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.