Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na S17. Kierowca BMW pędził 200 km/h

Kierowca BMW jechał 200 km/h po S17 | fot. KPP Puławy
Kierowca BMW jechał 200 km/h po S17 | fot. KPP Puławy

Kierowca BMW poruszał się trasą S17 z prędkością ponad 200 km/h. Mężczyzna nie był świadomy, że w pewnym momencie wyprzedził nieoznakowany radiowóz BWM.

Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na S17

Funkcjonariusze z puławskiej drogówki patrolujący nieoznakowanym radiowozem BMW z wideorejestratorem odcinek drogi ekspresowej S17 w weekend zostali wyprzedzeni przez BMW, którego kierowca zdawał się nie przejmować ograniczeniami prędkości.

Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą. Za kierownicą BMW siedział 40-latek z gminy Ryki, który który poruszał się z prędkością 201 km/h. Został ukarany 500 zł mandatem, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. dlaczego przy takich przekroczeniach nie zabierają na 3 mieś prawka ? ostudziło by zapały szybkich i wściekłych BMW

  2. FSD -Tobie powinni zabrać mózg na 3 miesiące , wtedy byś nie wypisywał tutaj bredni ty tłumoku.