Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem. Kupuj i sprzedawaj unikaty

W każdą ostatnią niedzielę miesiąca parking na Targu pod Zamkiem w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej pęka w szwach. Wszystko za sprawą wyprzedaży garażowej, która podbiła serca mieszkańców i osób zjeżdżających się na to wydarzenie z różnych rejonów naszego województwa.

Pomysł Wyprzedaży Garażowej skradł serca jej uczestników tak bardzo, że organizatorzy podjęli decyzję o wydłużeniu okazji na sprzedaż i kupno unikalnych przedmiotów do dwóch ostatnich niedziel każdego miesiąca. Takim sposobem w najbliższe dwie ostatnie niedziele 19 i 26 maja ponownie mieszkańcy Lublina i okolic będą mogli sprzedać swoje nieużywane rzeczy i zarobić dodatkowe pieniądze.

„Jako odpowiedzialni gospodarze staramy się sprostać oczekiwaniom jakie stawiają przed nami uczestnicy niedzielnej Wyprzedaży Garażowej. Słuchamy ich głosu i sugestii bezpośrednio związanych z tym wydarzeniem. Otwieramy nowe możliwości handlu i wymiany przedmiotów, które zalegają w ich domach, strychach, piwnicach, garażach i pomieszczeniach gospodarczych” – mówi Janusz Sagan, organizator wydarzenia.

Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem | materiały prasowe

Wyprzedaż Garażowa na Targu Pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej to wydarzenie, które gromadzi tłumy zainteresowanych, a większość wystawionych przedmiotów znajduje nowych nabywców. Poprzednie edycje zarówno (I, II) pokazują, że wydarzenie zostało bardzo dobrze odebrane i jest wręcz potrzebne.

Amatorów handlu z drugiej ręki przybywa z każdą kolejną edycją. Handlują młodzi, starsi, rodziny z dziećmi, same dzieciaki – co stanowi dla nich pierwszą przygodę związaną z wymianą towarów i usług. Na wyprzedaży można handlować dosłownie wszystkim, począwszy od ubranek dziecięcych, przez sprzęt RTV i meble, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

Zabronione jest jedynie sprzedawanie broni oraz towarów, na których sprzedaż wymagana jest koncesja (np. papierosów czy alkoholu). Sprzedającym może być każda osoba prywatna nieprowadząca działalności gospodarczej związanej z handlem, a miejsca do handlu są udostępniane bezpłatnie.

Ważne! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających. Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych. Handlować mogą tylko osoby prywatne. Wszystkie osoby chcące wystawić swoje rzeczy na Wyprzedaży Garażowej, proszone są o wcześniejszy e-mailowy lub telefoniczny kontakt z administracją targu: (81) 743 78 15 lub (81) 536 17 00.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.