Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem. Kupuj i sprzedawaj unikaty

DSC 0950

W każdą ostatnią niedzielę miesiąca parking na Targu pod Zamkiem w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej pęka w szwach. Wszystko za sprawą wyprzedaży garażowej, która podbiła serca mieszkańców i osób zjeżdżających się na to wydarzenie z różnych rejonów naszego województwa.

Pomysł Wyprzedaży Garażowej skradł serca jej uczestników tak bardzo, że organizatorzy podjęli decyzję o wydłużeniu okazji na sprzedaż i kupno unikalnych przedmiotów do dwóch ostatnich niedziel każdego miesiąca. Takim sposobem w najbliższe dwie ostatnie niedziele 19 i 26 maja ponownie mieszkańcy Lublina i okolic będą mogli sprzedać swoje nieużywane rzeczy i zarobić dodatkowe pieniądze.

„Jako odpowiedzialni gospodarze staramy się sprostać oczekiwaniom jakie stawiają przed nami uczestnicy niedzielnej Wyprzedaży Garażowej. Słuchamy ich głosu i sugestii bezpośrednio związanych z tym wydarzeniem. Otwieramy nowe możliwości handlu i wymiany przedmiotów, które zalegają w ich domach, strychach, piwnicach, garażach i pomieszczeniach gospodarczych” – mówi Janusz Sagan, organizator wydarzenia.

TPZ 7
Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem | materiały prasowe

Wyprzedaż Garażowa na Targu Pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej to wydarzenie, które gromadzi tłumy zainteresowanych, a większość wystawionych przedmiotów znajduje nowych nabywców. Poprzednie edycje zarówno (I, II) pokazują, że wydarzenie zostało bardzo dobrze odebrane i jest wręcz potrzebne.

Amatorów handlu z drugiej ręki przybywa z każdą kolejną edycją. Handlują młodzi, starsi, rodziny z dziećmi, same dzieciaki – co stanowi dla nich pierwszą przygodę związaną z wymianą towarów i usług. Na wyprzedaży można handlować dosłownie wszystkim, począwszy od ubranek dziecięcych, przez sprzęt RTV i meble, a na przedmiotach kolekcjonerskich kończąc.

DSC 0148

Zabronione jest jedynie sprzedawanie broni oraz towarów, na których sprzedaż wymagana jest koncesja (np. papierosów czy alkoholu). Sprzedającym może być każda osoba prywatna nieprowadząca działalności gospodarczej związanej z handlem, a miejsca do handlu są udostępniane bezpłatnie.

Ważne! Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, więc kwestia ustalenia cen pozostaje w gestii sprzedających. Organizator nie pobiera też opłat za udostępnienie miejsc handlowych. Handlować mogą tylko osoby prywatne. Wszystkie osoby chcące wystawić swoje rzeczy na Wyprzedaży Garażowej zapraszamy na Podwale Aleja Unii Lubelskiej.

wyprzedazgarazowa mapa v2 1

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.