Wypożyczalnia aut Panek CarSharing wjeżdża do Lublina [CENNIK]

46493249 2210613972553780 5470746732520275968 o
Wypożyczalnia samochodów Panek CarSharing wjeżdża do Lublina | fot. Panek

Dzisiaj punktualnie o godz. 12 wystartuje w Lublinie bezobsługowa wypożyczalnia samochodów na minuty Panek CarSharing. Wystarczy mieć prawo jazdy i kartę płatniczą.

Największy stołeczny operator aut na minuty – Panek CarSharing zdecydował o rozszerzenie swojej usługi o Lublin! Lublinianie do dyspozycji będą mieli 100 hybrydowych Toyot Yaris, identycznych jak wykorzystywane dotychczas przez usługę Panek w Warszawie.

PANEK CarSharing to bezobsługowy system wypożyczania samochodów na minuty. Może z niego skorzystać każda osoba, która posiada prawo jazdy przynajmniej od roku oraz kartę bankomatową. Za rejestrację, wypożyczenie i oddanie samochodu odpowiada aplikacja mobilna PANEKcs.

Samochody będą działać na dokładnie tych samych zasadach co w Warszawie. Cennik również będzie identyczny jak w usłudze stołecznej, czyli:

+ minuta jazdy: 0,50 PLN

+ minuta postoju (stop-over): 0,10 PLN

+ kilometr: 0,65 PLN

+ stawka dobowa: 90,00 PLN

Liczba 100 samochodów udostępnionych początkowo w Lublinie będzie ilością umowną, a to dlatego, że pojazdy będą mogły swobodnie przemieszczać się pomiędzy strefą lubelską, warszawską. Dzięki temu auto którym rozpoczęliśmy podróż w Warszawie, będzie mogło zakończyć wynajem w wyznaczonej strefie w Lublinie i na odwrót.

Start systemu Panek CarSharing w Lublinie został zaplanowany na dzisiaj tj. poniedziałek 26 listopada na godz. 12.00.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ceny takie same jak w Warszawie. To chyba jakiś żart! Może niech zrobię najpierw pensje takie jak w stolycy to będzie nas stać na pożyczanie aut.

  2. Wyobraź sobie, że hybrydowy Yaris i benzyna w Lublinie kosztują tyle samo co w Warszawie..

  3. Nie dramatyzuj 🙂 Ceny paliwa w Lublinie są bardzo podobne do Warszawskich, kilometr I minuta mają taka samą długość jak w Warszawie z tego co wiem. Nie widzę powodu dlaczego miało by być taniej. Najwyżej będą stały jak będzie za drogo.

  4. @aaa Ci co zarabiają „dużo” i pracują w strefie płatnego parkowania jeżdżą własnymi samochodami. Reszta komunikacją. Ceny takie same bo jedna firma i możesz zostawić w Lublinie jak i Warszawie. Zapraszamy do Warszawy to się zdziwisz ile kosztuje utrzymanie.