Wypłacił pieniądze pochodzące z oszustwa na popularnym portalu aukcyjnym. Kto go rozpoznaje?

Policja publikuje wizerunek młodego mężczyzny, który jest poszukiwany do sprawy oszustwa
Policja publikuje wizerunek młodego mężczyzny, który jest poszukiwany do sprawy oszustwa | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy oszustwa na popularnym portalu aukcyjnym, w wyniku czego mieszkanka naszego miasta straciła ponad 3 tys. złotych.

Wypłacił pieniądze pochodzące z oszustwa

Do wypłaty pieniędzy doszło w Krakowie. Pokrzywdzona mieszkanka Lublina straciła ponad 3 tysiące złotych, podczas transakcji na jednym z portali aukcyjnych. Nieświadoma kobieta zainstalowała na komputerze złośliwe oprogramowanie, dzięki czemu doszło do przeniesienia środków z konta i wypłaty.

Wizerunek sprawcy nagrała kamera zainstalowana w bankomacie. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.