Wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Wyprzedzał ciąg pojazdów. Czołowo zderzył się z autem z naprzeciwka

Śmiertelne Zderzenie Bychawka III
Śmiertelny wypadek z udziałem Daewoo i Toyoty Bychawka Trzecia | fot. Policja

Dziś, około godziny 14:00 doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. W zdarzeniu brały udział Toyota i Daewoo. W wyniku otrzymanych obrażeń. Kierowca Daewoo zmarł. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia. Policja kieruje ruch na objazdy.

Wyprzedzał trzy samochody – doprowadził do wypadku, w którym zginął

Do zdarzenia doszło około godz. 14 w miejscowości Bychawka Trzecia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Daewoo podczas wyprzedzania trzech pojazdów, zderzył się czołowo z 51 letnim kierującym Toyotą.

Śmiertelne zderzenie Bychawka Trzecia
Śmiertelny wypadek z udziałem Daewoo i Toyoty Bychawka Trzecia | fot. Policja

Kierowca Daewoo zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń. Pasażerka z Daewoo została przetransportowana do szpitala z poważnymi obrażeniami, tak jak kierowca Toyoty.

Zderzenie Bychawka III
Zderzenie aut ze skutkiem śmiertelnym w Bychawce Trzeciej | fot. Policja

Trwa szczegółowe ustalanie przyczyn zdarzenia. Ustalono tymczasowe objazdy Od Lublina na miejscowość Zdrapy. Od Bychawy na miejscowość Osowa.

Apelujemy o ostrożność na drogach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.