Wypadek w Sernikach: 3 osoby w szpitalu

Uszkodzone auto w wypadku. 3 osoby w szpitalu
Wypadek w Sernikach - | fot. KPP Lubartów

Lubartowscy policjanci badają przyczyny czołowego zderzenia dwóch samochodów w Sernikach, w wyniku którego trzy osoby trafiły do szpitala.

Szczegóły zdarzenia

W poniedziałek 17 czerwca, po godzinie 14:00, w miejscowości Serniki doszło do poważnego wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 54-letnia mieszkanka Sernik, kierując samochodem marki Honda, niespodziewanie zjechała na przeciwległy pas ruchu. Doprowadziło to do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym samochodem marki Citroen, którym podróżowało dwóch mężczyzn.

Służby pracujące na miejscu wypadku w Sernikach
Wypadek w Sernikach – | fot. KPP Lubartów

Skutki wypadku

W wyniku zderzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci z Lubartowa prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Sierżant sztabowy Jagoda Stanicka potwierdziła, że działania śledcze są w toku.

Jakie są Wasze opinie na temat bezpieczeństwa na drogach? Co można zrobić, aby zapobiegać takim wypadkom? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.