Wypadek w Rogoźnica Kolonia. Czołowe zderzenie fiata i skody

Wypadek w Rogoźnica Kolonia | fot. KMP Biała Podlaska

Kierowca fiata, podczas wyprzedzania kilku pojazdów, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki skoda. Kierowca fiata poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w czwartek kilka minut przed godz. 10 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Rogoźnica Kolonia. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych: fiata i skody.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem punto 40-letni obywatel Federacji Rosyjskiej w trakcie wyprzedzania innych pojazdów zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą octavia, którą kierował 47-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski.

Wypadek w Rogoźnica Kolonia | fot. KMP Biała Podlaska

Zderzenie pojazdów było tak silne, że przód fiata uległ całkowitemu zniszczeniu, a jego kierowca poniósł śmierć na miejscu. Natomiast skoda wpadła do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła w drzewo. Jej kierowca z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Policjanci pod nadzorem radzyńskiej prokuratury wyjaśniają jak doszło do wypadku.

Wypadek w Rogoźnica Kolonia | fot. KMP Biała Podlaska

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.