Wypadek na torach w Świdniku. Nie żyje pieszy potrącony przez pociąg

DSC 0325
Świdnik Miasto wypadek stacja kolejowa pieszy śmierć

Do wypadku doszło w pobliżu stacji kolejowej Świdnik Miasto. Szynobus relacji Port Lotniczy Lublin – Lublin potrącił na przejeździe kolejowym mężczyznę.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w piątek około godz. 7 w Świdniku. Szynobus relacji Port Lotniczy Lublin – Miasto Lublin w pobliżu stacji Świdnik Miasto potrącił przechodzącego przez torowisko 63-letniego mieszkańca.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Lublinie. Niestety, mimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

widnik miasto wypadek tory potrącony śmierc
fot. policja

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Najlepsze jest to, że w tym miejscu dodatkowo są rogatki obsługiwane przez dyżurnego, który dodatkowo ma swój posterunek obok przejścia. Bezmyślność ludzka.