Wypadek na S19. Kobieta skoczyła z wiaduktu na obwodnicy Lublina. Zginęła na miejscu

Kobieta skoczyła z wiaduktu na obwodnicy Lublina S19
Kobieta skoczyła z wiaduktu na obwodnicy Lublina S19 | fot. KMP Lublin

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś na obwodnicy Lublina. Kobieta skoczyła z wiaduktu nad drogą S19. W wyniku zdarzenia poniosła śmierć na miejscu.

Skoczyła z wiaduktu na obwodnicy Lublina

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (25.10) około godz. 10.20 na drodze ekspresowej S19 w pobliżu miejscowości Uniszowice. Między węzłami Lublina Szerokie a Lublin Węglin na obwodnicy Lublina doszło do próby samobójczej skoku z wiaduktu.

„Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kobieta skoczyła z wiaduktu nad drogą ekspresową S19. W wyniku zdarzenia poszkodowana poniosła śmierć na miejscu” – informuje nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Kobieta podczas skoku uderzyła w dach przejeżdżającego busa, a następnie upadła na jezdnię. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wspólnie z biegłym oraz technikiem kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Wstępne ustalenia wskazują, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie. Kobieta sama podjęła się próby samobójczej. Ciało zabezpieczono na sekcję zwłok. Trwa ustalanie dokładnej tożsamości denatki.

Aktualizacja: Policjanci ustalili tożsamość kobiety. To 55-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego.

Zobacz także: Kolejna próba samobójcza na obwodnicy Lublina. 21-latek chciał skoczyć z wiaduktu pod jadące auta

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.