Wypadek na S17 Lublin – Warszawa. Toyota dachowała w rowie, nie żyje 14-latek

68 153019
Wypadek na S17 w miejscowości Stara Dąbia | fot. KPP Ryki

Policjanci wyjaśniają okoliczności okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S17 na odcinku Lublin – Warszawa. W wyniku dachowania auta śmierć poniósł 14-latek.

Do wypadku doszło w sobotę o godz. 9 na drodze ekspresowej S17 w miejscowości Stara Dąbia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący toyotą jechał z żoną i wnuczkiem w kierunku Lublina. W miejscowości Stara Dąbia zauważył przedmiot na jezdni.

Gdy próbował go ominąć stracił panowanie nad autem, w wyniku czego zjechał do lewej krawędzi jezdni, a następnie do prawej. Tam samochód wpadł z jezdni i dachował w rowie.

68 153018
Wypadek na S17 w miejscowości Stara Dąbia | fot. KPP Ryki

W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniósł 14-letni pasażer, który siedział z tyłu. 59-letni kierowca oraz 61-letnia pasażerka trafili z obrażeniami ciała do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

68 153020
Wypadek na S17 w miejscowości Stara Dąbia | fot. KPP Ryki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.