Wypadek na rondzie w centrum. Dacia uderzyła w renaulta. Jedna osoba w szpitalu

Kierowca renault został przetransportowany do szpitala po wypadku na rondzie im. Mohyły
Kierowca renault został przetransportowany do szpitala po wypadku na rondzie im. Mohyły | fot. Dominik Wąsik

Do wypadku doszło dziś na rondzie im. Mohyły w Lublinie. Kierowca osobowej dacii nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w renaulta. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek na rondzie im. Mohyły

Do zdarzenia doszło w piątek (11.03) około godz. 8.30 na rondzie im. Mohyły w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca dacii jechał ul. Podzamcze w kierunku ul. Walecznych. Wjeżdżając na rondo im. Mohyły, nie udostępnił pierwszeństwa kierowcy renaulta, który jechał od ul. Ruskiej w kierunku ul. Lwowskiej. Doszło do zderzenia pojazdów.

Do szpitala został przetransportowany kierowca reanulta. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia mogą jeszcze występować utrudnienia w ruchu. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Uszkodzona dacia sprawcy wypadku na rondzie im. Mohyły
Uszkodzona dacia sprawcy wypadku na rondzie im. Mohyły | fot. Dominik Wąsik
Zderzenie dacii z renaultem na rondzie im. Mohyły
Zderzenie dacii z renaultem na rondzie im. Mohyły | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.