Wypadek na rondzie Dmowskiego. Kierowca audi wjechał na czerwonym, zderzył się ze skodą

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Dwa pasy w kierunku Świdnika są zablokowane po wypadku, który miał miejsce chwilę po godz. 9 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

Do zdarzenia doszło w środę kilka minut po godz. 9 na rondzie im. Romana Dmowskiego w Lublinie. Doszło tam do wypadku z udziałem audi i skody. Na miejscu interweniowały dwa zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi jechał al. Tysiąclecia w kierunku Świdnika. Jak ustalili policjanci wjechał na rondo Dmowskiego na czerwonym świetle doprowadzając do zderzenia z kierowcą skody, który poruszał się al. Unii Lubelskiej w kierunku ul. Lwowskiej.

W wyniku zderzenia pojazdów dwa pasy w kierunku Świdnika (przed budynkiem galerii Vivo! Lublin – dawniej Tarasy Zamkowe) są zablokowane. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby na badania, w tym dwoje dzieci w wieku 4 i 8 lat.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.