Wypadek na obwodnicy Lublina. Setki kurczaków na drodze po zderzeniu dwóch ciężarówek

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Po zderzeniu dwóch ciężarówek zablokowana jest całkowicie obwodnica Lublina pomiędzy węzłami Sławinek a Czechów. Setki kurczaków na drodze.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek o godzinie 5:41 na obwodnicy Lublina. Na pasie jezdni od strony Warszawy w kierunku Piask, pomiędzy węzłami Sławinek a Czechów, zderzyły się dwa samochody ciężarowe.

Kierowca ciężarówki Volvo, który przewoził żywe kurczaki miał problemy z kołem, więc zjechał na pobocze, by ocenić sytuację. Zgodnie z zasadami ustawił na poboczu trójkąt ostrzegawczy. Kierowca ciężarówki Scania najechał w tył pojazdu, który stał na poboczu.

Kierowca Scanii został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują dwie firmy, które zbierają nieżywe kurczaki do utylizacji i druga, która wyłapuje na miejscu żywe kurczaki, które uciekły z miejsca zdarzenia.

Utrudnienia będę występować do godziny 12:00. Objazd przez miasto. Trwa ustalanie dokładnych szczegółów zdarzenia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Objazd to mocne słowo. Stanie i czekanie, aż ktoś wypuści cię z podporządkowanej. Policji nie było, żeby ruchem pokierować tylko zablokowali pas jak durnie. Sygnalizacja nie działała na wlocie do Lublina więc wiadomo jak to wyglądało.