Wypadek na obwodnicy Lublina. Są utrudnienia w ruchu

Na obwodnicy Lublina między węzłami Czechów i Rudnik zderzyły się dwie ciężarówki. Jeden pas ruchu drogi ekspresowej jest zablokowany. Policja kieruje na objazdy.

 

Do zdarzenia doszło w czwartkowy poranek o godz. 7:42 na obwodnicy Lublina w miejscowości Elizówka. Na węźle Lublin Czechów – Lublin Rudnik doszło do zderzenie dwóch ciężarówek.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jeden z kierowców ciężarówki zmieniał na poboczu oponę. Drugi kierowca nie zauważył tej sytuacji i najechał na tył stojącej ciężarówki. Nikomu nic się nie stało.

 

Zablokowana jest droga w kierunku Chełm/Zamość. Policjanci kierują ruch na łącznice skrętu w al. Solidarności Pracy. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.