Wypadek na obwodnicy Lublina. Ranny kierowca i korek na dwa kilometry

z ostatniej chwili

We wtorek po południu na obwodnicy Lublina doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa. Ranny został jeden z kierowców, a na trasie w kierunku Warszawy powstał kilkukilometrowy korek.

Wypadek na obwodnicy Lublina

Do wypadku doszło we wtorek (16.11) około godz. 17 na drodze ekspresowej S19 w Kozubszczyźnie. Na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Seat z samochodem dostawczym marki Peugeot.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Seat Leon, jadąc prawym pasem od Kraśnika w kierunku Lublina, z nieustalonego powodu uderzył w bariery ochronne, a następnie zatrzymał pojazd. Wtedy w jego tył uderzył samochód marki Peugeot Boxer, który w wyniku uderzenia zjechał na przeciwną stronę drogi i uderzył w bariery ochronne.

Kierowca seata przewieziony został do szpitala. W miejscu zdarzenia droga jest zablokowana, trwają działania służb ratowniczych. Wyznaczono objazdy:

  • od strony Kraśnika zjazdem S19 na Lublin i stary odcinek DW747 prowadzący na Aleje Kraśnickie w Lublinie,
  • od strony Bełżyc DW747 pojazdy kierowane na Lublin uniemożliwiając skręt w lewo na S19.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 3 godzin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.