Wypadek autokaru przewożącego uchodźców z Ukrainy. Pięć osób, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitala

Wypadek autokaru przewożącego uchodźców z Ukrainy
Wypadek autokaru przewożącego uchodźców z Ukrainy | fot. KPP Świdnik

W czwartek rano na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Kolonia Siedliszczki miał miejsce wypadek z udziałem autokaru przewożącego uchodźców z Ukrainy. Pięć osób, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitala.

Wypadek autokaru z uchodźcami z Ukrainy

Do zdarzenia doszło w czwartek (3.03) przed godz. 7 na drodze krajowej nr 17 w Kolonii Siedliszczki. Autokar z ukraińskimi pasażerami jadąc od Hrebennego w kierunku Warszawy, nagle zjechał z drogi, wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Autokarem podróżowały 73 osoby, w tym dwóch kierowców.

Na miejsce zostały zadysponowane służby, które przystąpiły do akcji ratunkowej: pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja. Na obecną chwilę do szpitala przetransportowano 5 osób: czwórkę dzieci i jedną osobę dorosłą. Policjanci ustalili, że kierujący autokarem 47-latek był trzeźwy.

Na miejsce zdarzenia zostały podstawione dwa autokary, w tym policyjny autokar z Warszawy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wypadek wypadkiem się zdarzają ale całkowite zamknięcie drogi i organizacja objazdów wołały o pomstę do nieba!!! Kierowcy chcący jechać w kierunku Krasnystaw, Zamość wolno przesuwali się w korku (ok pół godziny) żeby się dowiedzieć (na rondzie po wiaduktem) od dwóch przypadkowych drogowców (nawet policji nie było!!!) że trzeba jechać w kierunku na Chełm a potem skręcić na Siedliszczki żeby objechać wypadek. Pół godziny w PiS du w korku… a wystarczyło postawić znak przed zjazdem na Krasnystaw z S12/17 że na Krasnystaw/Zamość prosto a potem znak przd skrętem na Siedliszczki… Tyle wystarczyło ale nie, o co..! Niech szlak trafi takie „służby”…!