Wyniki Lotto 9.07 22, sobota – Lotto, Lotto Plus, Super Szansa. Jakie liczby wylosowano?

wyniki lotto
LOTTO - wyniki. Jakie liczby wylosowano w Lotto i Lotto Plus?

Wyniki Lotto 9.07 22. Jakie liczby wylosowano w losowaniu Lotto, Lotto Plus i Super Szansa w sobotę, 9.07.2022? Wyniki Lotto, Lotto Plus i Super Szansa z 9 lipca. Sprawdź, czy najnowsze wyniki Lotto okazały się dla ciebie szczęśliwe.

Wyniki Lotto – sobota 9.07 22, godz. 21.50

W sobotę 9.07.2022 w losowaniu Lotto numer 6750 padły następujące numery:

  • 8, 13, 15, 36, 39, 41.

Wyniki Lotto Plus – sobota 9.07 22, godz. 21.50

W sobotę 9.07.2022 w losowaniu Lotto Plus numer 6750 padły następujące numery:

  • 7, 17, 21, 26, 38, 48.

Wyniki Super Szansa – sobota 9.07 22, godz. 21.50

W sobotę 9.07.2022 w losowaniu Super Szansa numer 4448 padły następujące numery:

  • 7, 8, 7, 2, 5, 9, 8.

W Lotto można zagrać na dwa sposoby: tradycyjnie i przez Internet. Aby zagrać tradycyjnie, należy wybrać się do jednego z punktów sprzedaży Lotto. Na blankiecie skreślasz wybrane przez siebie liczby: 6 spośród 49 liczb. Można wytypować własne liczby, grając za pomocą blankietu, lub zagrać na chybił trafił. Na jednym blankiecie można wypełnić maksymalnie 8 pól gry, na których zaznaczasz zestawy liczb.

Sprzedawca po przyjęciu blankietu wyda wydruk z terminala (kupon) potwierdzający udział w grze. Znajdują się na nim najważniejsze informacje, m.in. nazwa gry, wytypowane liczby oraz data i numer losowania. Kupon jest niezbędny do wypłaty wygranej.

Natomiast, żeby zagrać w Lotto przez Internet, należy zarejestrować się na stronie lotto.pl, aby utworzyć konto gracza. Tak jak w punktach sprzedaży, należy wytypować 6 z 49 liczb. Można wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił. W przypadku gry przez Internet kupon to zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do konta gracza.

Ile można wygrać w Lotto?

Jeżeli tylko jedna osoba trafi „szóstkę” w Lotto, wygra od dwóch do kilkudziesięciu milionów złotych. Wszystko zależy od tego, jak długo nie padła żadna szóstka. Za każdym razem, gdy nikt nie zgarnie najwyższej wygranej, pula przechodzi na następne losowanie. Wygrana za „piątkę” jest warta około 5300 zł. Za trafioną „czwórkę” można otrzymać około 170 zł. Wygrana za „trójkę” ma gwarantowaną wysokość i wynosi 24 zł.

Co to jest Lotto Plus?

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wygraną z Lotto. Wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. Tuż po losowaniu Lotto odbywa się losowanie Lotto Plus – 6 z 49 liczb. W Lotto Plus za trafienie sześciu liczb wygrywa się gwarantowany milion złotych. „Piątka” to 3500 złotych, „czwórka” – 100 złotych, a „trójka” – 10 złotych.

Jak zagrać Lotto Plus?

W stacjonarnych punktach sprzedaży Lotto, grając w Lotto na chybił trafił, należy poprosić sprzedawcę o grę z Plusem. Grając za pomocą blankietu, należy zakreślić pole „TAK” przy znaku Plus. W przypadku gry przez Internet należy zaznaczyć opcję gry z Plusem podczas zawierania zakładów. Pojedynczy zakład Lotto kosztuje 3 zł. Zakład Lotto z Plusem kosztuje 4 zł.

Co to jest Super Szansa?

Siedmiocyfrowy numer Super Szansy znajduje się na każdym kuponie Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Ekstra Pensji i Kaskady. Aby numer wziął udział w losowaniu, należy go aktywować, zaznaczając odpowiednie pole na blankiecie lub informując sprzedawcę w momencie zakupu. Możesz podyktować sprzedawcy własny numer lub zagrać na chybił trafił. Super Szansa to tylko 2 zł do kuponu (na jedno losowanie).

Kiedy odbywają się losowania Lotto i Lotto Plus?

Losowania Lotto odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty o godzinie 21:50. Losowanie Lotto Plus odbywa się bezpośrednio po losowaniu Lotto.

Studio Lotto – Losowanie Lotto na żywo

Przebieg losowań w Studio Lotto transmitowany jest na żywo w dniu losowań w TVP Info, na stronie lotto.pl i na stronie Lotto na Facebooku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.