Wynajmował piwnicę, aby ukryć w niej narkotyki. Znaleziono m.in. amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy

Policjanci zatrzymali 24-latka z Lublina za posiadanie narkotyków
Policjanci zatrzymali 24-latka z Lublina za posiadanie narkotyków | fot. KWP Lublin

24-latek z Lublina wynajął na jednym z osiedli piwnicę, aby urządzić w niej „skrytkę”. Policjanci zabezpieczyli prawie 6 kg środków odurzających m.in. marihuanę, amfetaminę, mefedron, kokainę, grzybki halucynogenne oraz ponad 1700 tabletek ecstasy. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

24-latek z Lublina zatrzymany

Policjanci z Lublina podejrzewali 24-latka o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 24-latek w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. Notowany był m.in. za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się podczas działań, które przeprowadzono we wtorek (30.04) na terenie Lublina.

Podczas przeszukania wynajmowanej przez 24-latka piwnicy kryminalni ujawnili łącznie prawie 6 kg narkotyków oraz ponad 1700 tabletek ecstasy. Zabezpieczyli m.in. marihuanę, amfetaminę, mefedron, kokainę i grzybki halucynogenne. Przeszukano również miejsce zamieszkania młodego mężczyzny. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze w kwocie 13 100 zł.

„24-latek został wczoraj doprowadzony przez kryminalnych z szóstki do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków” – mówi podkom. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ZDJĘCIA

Narkotyki w piwnicy 24-latka
Narkotyki w piwnicy 24-latka | fot. KWP Lublin
Zabezpieczone pieniądze na poczet przyszłych kar
Zabezpieczone pieniądze na poczet przyszłych kar | fot. KWP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlaczego brak zatrzymań na Tatarach gdzie tego najwięcej,co najmniej dziwne główna dzielnica dystrybucji i wogóle,Policji tu nie ma,dzielnica żądzi się swoimi prawami