Wynajem samochodów w Lublinie

car rental

Wynajem samochodu dostawczego czy osobowego to proste rozwiązanie, które ułatwi przeprowadzkę, delegację służbową czy urlop z rodziną. Firmy zajmujące się usługami w zakresie wypożyczania samochodów osobowych, dostawczych, transportowych i busów są obecne w wielu dużych miastach w Polsce. Lublin także nie pozostaje w tyle. Niedawno swoje przedstawicielstwo w lubelskiej galerii Color Park otworzyła marka CAR-RENTAL.PL

Jak wynająć samochód w Lublinie?

Rezerwacji samochodu dokonuje się przez Internet, wypełniając formularz, w którym podaje się swoje dane, datę wypożyczenia i zwrotu samochodu, preferowaną klasę auta, wszelkie uwagi dodatkowe. Potwierdzenie rezerwacji zwykle odbywa się mailowo lub telefonicznie. Jedynym wymogiem jest zwykle ukończenie 21 lat przez wynajmującego.

Podczas rezerwacji płaci się także kaucję, która jest w całości zwracana klientowi po zwróceniu samochodu. Po dokonaniu tych wszystkich formalności można odebrać samochód z umówionego miejsca.

– Naszym sukcesem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, dzięki czemu współpracujemy obecnie z przedstawicielami biznesu, firm, instytucji, przedsiębiorstw, a także z osobami prywatnymi – mówi Zenon Głodowski, właściciel marki CAR-RENTAL.PL.

car- rental

W niektórych firmach, np. CAR-RENTAL.PL, można przedłużyć czas wynajmu, a samochód można zwrócić w innym miejscu niż został wypożyczony. Ułatwia to fakt, iż firma funkcjonuje w większości miast Polski południowo-wschodniej posiadając odziały w Rzeszowie, Kozienicach i Sandomierzu oraz punkty obsługi klienta w Zamościu, Radomiu, Kielcach, Tarnowie, Przemyślu, Sanoku i Nowym Sączu. Oddział w Lublinie mieści się w galerii Color Park na ulicy Wolskiej.

– Mamy plany, aby z naszej firmy uczynić markę rozpoznawalną w całej Polsce. W niedalekiej przyszłości planujemy otwarcie naszych oddziałów w Siedlcach i Białymstoku – mówi Zenon Głodowski.

Jakie marki samochodów są do wynajęcia?

Samochody dostawcze oraz osobowe możliwe do wynajęcia zwykle mają niewielki przebieg i zaskakują klientów swoim wyposażeniem. Nowoczesne modele takich marek, jak Peugeot, Seat, Skoda i Toyota, są dostępne z dnia na dzień, a w wyjątkowych sytuacjach nawet tego samego dnia. CAR-RENTAL.PL umożliwia nie tylko wynajęcie samochodu w Polsce, ale także wyjazd wynajętym samochodem za granicę, np. do krajów Unii Europejskiej. Dodatkowo każdy z klientów może także zamówić opcje wyposażenia uzupełniającego. W ofercie wypożyczalni znajdują się foteliki dla dzieci, lodówki i nawigacje samochodowe.

car rental

Gdzie znajduje się wypożyczalnia samochodów?

Oddział wypożyczalni CAR-RENTAL.PL w Lublinie mieści się w galerii Color Park, zlokalizowanej na ulicy Wolskiej 11. Wypożyczalnia czynna jest codziennie w następujących godzinach: poniedziałek – piątek: 8-20, sobota i niedziela: 8-16.
Dane kontaktowe: telefon: 733 100 488, mail: [email protected]. Dodatkowe informacje dostępne są: tutaj: www.car-rental.pl oraz facebook: facebook.com/car.rentalpl.

CAR-RENTAL.PL #twojpartnerwpodrozy

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czyżby wypożyczalnia z prawdziwego zdarzenia? Zapowiada się ciekawie, po zapoznaniu z profilem facebook 🙂

  2. Zdecydowanie warto wynajmować w dużych markach, które są znane i rozpoznawalne – dzięki temu unikniemy wpadek. Ja wybrałem Panek SA.

  3. Moim zdaniem w Carmas Rent a Car są najniższe ceny i same nowe samochody 🙂