Wymyśl nazwę dla pierwszego elektrycznego autobusu i zgarnij gotówkę

Wymyśl nazwę dla pierwszego elektrycznego autobusu i zgarnij gotówkę - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Lubelska firma Ursus ogłosiła konkurs na nazwę pierwszego w Lublinie autobusu elektrycznego. Konkurs ma charakter otwarty. Do zgarnięcia 1500 zł. W piątek wybrano zwycięską oprawę graficzną dla ekologicznego pojazdu.

Autobus elektryczny to wspólny projekt firmy Ursus, MPK i Politechniki Lubelskiej. Na jednym naładowanym zestawie baterii może przejechać 100 kilometrów. Elektryczny autobus ma kursować po ulicach Lublina jeszcze w tym miesiącu jednak najpierw musi mieć swoją oryginalną nazwę.

Lubelska firma Ursus ogłosiła konkurs, gdzie lublinianie mogą wymyślić dla niego nazwę. Nazwa powinna kojarzyć się z oryginalnością, nowoczesnością i ekologią. Może być jedno- lub dwuwyrazowa. Autor najlepszego pomysłu zgarnie nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł.

Termin składania zgłoszeń upływa 1 Stycznia 2015, a wyniki zostaną ogłoszone 10 stycznia. Konkurs ma charakter otwarty, czyli każdy uczestnik może wysłać kilka propozycji.

Do 1 grudnia można było zgłaszać projekty graficzne dla oznakowania wyjątkowego autobusu. Na konkurs wpłynęło 38 prac. Główną nagrodę w wysokości 1500 zł ufundowaną przez prezesa „MPK Lublin” Sp. z o.o. otrzymała agencja reklamowa ARFA.

Swoje propozycje wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy wysyłać skanem bądź zdjęciem na adres [email protected]

Karta zgłoszeniowa

fot. ursus.com.pl

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.