Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną kolizji na ul. Jana Pawła II. Utrudnienia w ruchu

wypadek znak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Uwaga kierowcy poruszający się ul. Jana Pawła II w kierunku al. Kraśnickiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Tymiankową doszło do zderzenia pojazdów. Jeden pas jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 12.30 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Tymiankową w Lublinie. Z przekazanych naszej redakcji informacji wynika, że kierowca toyoty yaris wyjeżdżając z ul. Tymiankowej wymusił pierwszeństwo na kierowcy volkswagena transpotera, który poruszał się ul. Jana Pawła II.

W wyniku zderzenia pojazdów aktualnie zablokowany jest jeden pas ruchu. Nie ma wycieków płynów, pomoc medyczna nie jest potrzebna. Na miejsce jedzie patrol policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.