Wymusił przejazd na skrzyżowaniu. Cztery osoby trafiły do szpitala. 7-letnią dziewczynkę zabrał śmigłowiec

Groźnie wyglądające wymuszenie. Interweniował LPR
Niebezpieczne wymuszenie. Cztery osoby w szpitalu

Wczoraj na skrzyżowaniu ulicy Górnej i Parkowej w Woli Osowińskiej doszło do kolizji drogowej z udziałem VW i Skody. Według wstępnych ustaleń kierowca VW Touran nie zachował pierwszeństwa przejazdu przed kierującą Skodą. W wyniku zderzenia cztery osoby wymagały pomocy medycznej w tym 7-letnia dziewczynka.

Niebezpiecznie wyglądające wymuszenie na skrzyżowaniu

Wczoraj około godziny 11:50 w miejscowości Wola Osowińska na skrzyżowaniu ulic Górnej i Parkowej doszło do zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z radzyńskiej jednostki policji kierowca pojazdu marki VW Touran, 65-letni mieszkaniec gminy Serokomla, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Skoda Superb. Kierującą Skodą Superb była 45-letnia mieszkanka Warszawy.

Wymuszenie na skrzyżowaniu. Interweniował helikopter LPR
Skoda Superb biorąca udział w kolizji

Na miejscu interweniował helikopter LPR

W wyniku zderzenia samochodów do szpitala trafiły cztery osoby. 7-letnia dziewczynka obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Policja apeluje do kierowców wyruszających, lub planujących podróż. Pośpiech to zły doradca, zanim wykonamy konkretny manewr, upewnijmy się, czy okoliczności ku temu sprzyjają.

Uwaga wypadek - znak na radiowozie policji
Uwaga wypadek – znak na radiowozie policji | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.