Wyłączenie sygnalizacji na ważnym skrzyżowaniu

wiatła
W  weekend, tj. w sobotę (1 sierpnia) od godz. 7:00 do godz. 20:00 w niedzielę (2 sierpnia) wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej – ul. Zana – ul. Wojciechowskiej. Ruchem będzie kierował przeszkolony pracownik.

Mowa tu o skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Zana i Wojciechowską, gdzie w sobotę o godz. 7 rozpoczną się niezbędne prace związane z modernizacją sygnalizacji. Prace dotyczą budowy Systemu Zarządzania Ruchem. Utrudnienia potrwają do niedzieli do godz. 20.

W czasie szczytów komunikacyjnych wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpieczeństwo pieszym dzięki przeszkolonemu pracownikowi uprawnionemu do kierowania ruchem.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe, ile osob zna komendy wydawane przez osobę kierujaca ruchem. Z miła chęcią pójdę popatrzeć co się będzie dzialo :))