Wykupiła lek używając podrobionej recepty. Straty na 2 tys. zł

Młoda kobieta posłużyła się podrobioną receptą i kupiła lek warty kilka tysięcy złotych, za kilkaset złotych. Straty na dwa tysiące złotych.

Do zdarzenia doszło 9 września przy ul. Obywatelskiej. Młoda kobieta posłużyła się receptą z podrobioną pieczątką lekarską. Kupiła drogi lek o wartości kilku tysięcy złotych „na refundację” płacąc kilkaset złotych. Doprowadziła w ten sposób NFZ do niekorzystnego rozporządzenia mieniem.

– Do chwili obecnej nie udało się jednak ustalić jej tożsamości. Osoby, które ją rozpoznają prosimy o kontakt pod numerem tel. (81) 535-45-72. Zapewniamy anonimowość – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek

KWP

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. jak chciała lek to kupiła, a to ze panstwo jest spierdolone i lek kosztuje 2 koła to podrobiła recepte ;P jebać nfz i chleb ze smalcem