Wykorzystał nieuwagę pracowników sklepu i ukradł szybkowary o wartości 1500 zł

Ukradł ze sklepu Stokrotka szybkowary o wartości ponad 1500 złotych | fot. KMP Lublin

Młody mężczyzna działała w myśl zasady okazja czyni złodzieja. Wykorzystał nieuwagę pracowników sklepu i ukradła szybkowary o wartości ponad 1500 złotych. Kto go rozpoznaje?

Do kradzieży doszło w maju w jednym z marketów sieci Stokrotka na terenie Lublina. Policjanci ustalili, że do sklepu dwukrotnie wszedł młody mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę personelu wziął z półki pudełka z szybkowarami i wyszedł. Straty zostały oszacowano na kwotę ponad 1500 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b, tel. 47 811 47 80 / 47 64 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Ukradł ze sklepu Stokrotka szybkowary o wartości ponad 1500 złotych | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.