Wykorzystał chwilę nieuwagi i ukradł torby podróżne. Rozpoznajesz go?

Ukradł z terenu dworca PKS przy al. Tysiąclecia torby podróżne z zawartością | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują do sprawy kradzieży toreb podróżnych mężczyzny z nagrania, który wykorzystał chwilową nieuwagę pasażera i ukradł jego bagaż. Kto go rozpoznaje?

Policjanci z II Komisariatu Policji w Lublinie poszukują mężczyzny do sprawy kradzieży toreb podróżnych z zawartością telefonu i pieniędzy z terenu Dworca PKS przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonego. Łączna wartość start oszacowana została na kwotę około 5000 zł. Policjanci zabezpieczyli monitoring z autobusu MPK, który zarejestrował jak mężczyzna na przystanku przy al. Tysiąclecia wsiada wraz ze skradzionymi wcześniej torbami.

Do sprawy funkcjonariusze z „dwójki” poszukują mężczyzny, którego wizerunek przedstawiony został na zabezpieczonym nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym II Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Walecznych 1 lub tel.: (81) 535-45-72. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.