Wyjazd na Koło Podbiegunowe

Road Trip Bus

Już w lipcu rusza Road Trip Koło Podbiegunowe. Będzie to druga tak długa podróż organizowana przez ekipę Road Trip Bus, która ma trwać od czterech do pięciu tygodni.

Na lipiec 2016 roku Road Trip Bus przygotowało podróż po Europie Północnej. W ciągu miesiąca chcą odwiedzić osiem państw – Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Danię i Niemcy. Celem tej wycieczki, jak sami mówią, jest „obcowanie z naturą i oglądanie pięknych widoków”.

Podczas całej podróży, której trasa liczy aż 10 000 km, ekipa chce odwiedzić Wioskę Świętego Mikołaja, Świat Muminków, Drogę Trolli, a także większe miasta jak Wilno czy Kopenhaga.

Niestety, podróż ta zdecydowanie nie jest dla osób, które lubią wygodę. Road Trip oznacza godziny spędzone w autobusie oraz niezbyt smaczne jedzenie w stylu zupek chińskich i konserw.

Nie ma także co liczyć na codzienny prysznic, o czym informują organizatorzy. Osoby, którym jednak takie warunki nie przeszkadzają, z pewnością docenią piękne widoki i miłe towarzystwo.

Link do projektu – www.roadtripbus.pl

Opracowanie: Aleksandra Chyła, Ilona Standela, Joanna SzwalikowskaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.