Wygrana w Mini Lotto w woj. lubelskim. Ktoś wygrał ponad 310 tys. zł

mini lotto
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W Tomaszowie Lubelskim padła główna wygrana w Mini Lotto. W piątek dzięki skreślonym liczbom szczęśliwiec z Tomaszowa Lubelskiego wygrał ponad 310 tys. zł.

W losowaniu Mini Lotto poszczęściło się graczowi z Tomaszowa Lubelskiego. W piątek (15.02.2019) padła tutaj główna wygrana w Mini Lotto, czyli 310 048,80 zł.

To kupon, który zawiera sześć wylosowanych w piątkowym losowaniu Mini Lotto liczb: 1, 11, 16, 22 i 35. Szczęśliwiec odwiedził punkt LOTTO przy ul. Matejki 1 w Tomaszowie Lubelskim. Gracz wybrał metodę na chybił-trafił.

Mini Lotto to najtańsza gra liczbowa w ofercie Totalizatora Sportowego – zakład kosztuje tylko 1,25 zł. Gra polega na wytypowaniu 5 z 42 liczb lub zagraniu na chybił trafił. Losowania odbywają się codziennie. Wygrane są wypłacane za trafienie (w jednym zakładzie) trzech, czterech i pięciu liczb.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.