Wygraj książkę M. Wrońskiego „Pogrom w przyszły wtorek”. Ogłoszenie wyników

IMG 20170719 152449
cof

Wytypowaliśmy odpowiedzi w organizowanej zabawie poświęconej premierze spektaklu „Pogrom w przyszły wtorek” autorstwa Marcina Wrońskiego.

 

Pytanie brzmiało: Dlaczego właśnie Tobie mielibyśmy podarować książkę autorstwa Marcina Wrońskiego „Pogrom w przyszły wtorek”? W zabawie wzięło udział 13 osób, a ich odpowiedzi zobaczycie pod tym materiałem – link. Spośród tych komentarzy wytypowaliśmy 3. Na skrzynki mailowe osób, które wytypowaliśmy wysłaliśmy maile.

 

Oto wytypowane odpowiedzi:

TADEUSZ ZIELNY
„Nie fartownie zabrakło dla mnie miejsca w powojennej Polsce wiec Ciekaw.. jestem niesamowicie co u kumpli z fabryki na sztaszica, Pana Komisarza, Witka. a przede wszstkim chciałbym sie dowiedzieć co u czcigodnej Panny Róży, Pani Jadwigi (pomimo naszego nie fortunnego mezaliansu) Dlatego ksiazka należy się Starszemu Przodownikowi Tadeuszowi Zielemu! pozdrawian czytelniczki spotted
Tadeusz Zielny.”

SYLWIA
„Do przeczytania całości przygód komisarza Maciejewskiego pozostała mi już tylko jedna książka i nie jest nią „Pogrom w….”. Fakt ten świadczy o mojej wielkiej fascynacji twórczością Pana Wrońskiego, jak również to iz odwiedziłam wszystkie escaperoomy z cyklu Archiwum Kryminalne,powstałe w wyniku współpracy z autorem. Książkę tą chciałabym podarować nowożeńcom zgodnie z ich zyczeniem,aby poznali klimat przedwojennego Lublina,tym bardziej ze sami urodzili się w stolicy. Zatem poprosze o wybranie mnie,a powieść z dedykacja zagości na polce przyszlej Pary Młodej i będzie piekna pamiątką tego uroczystego dnia.”

BASIA
„A ja w odróżnieniu od innych nie czytałam jeszcze żadnej książki tego autora i bardzo chciałabym to zmienic. Z Lublinem zwiazana od zawsze, pragnę poznac go od innej, jak sądzę nieznanej mi jeszcze, strony. Będę baaardzo wdzięczna jeżeli to własnie Spotted pozwoli mi tą przygodę zapoczątkowac. 🙂 Pozdrawiam gorąco”

 

Dziękujemy za udział w zabawie. Wkrótce ruszamy z kolejnymi!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. O nieeee, taki super konkurs mnie ominął! Do niedawna czytałam głównie lekkie książki, takie dzięki którym mogłam odstresować się po ciężkim dniu. Do czytania kryminałów przekonał mnie „Prokurator” Pauliny Świst, super książka! Teraz mam ochotę na kolejne kryminały polskich autorów, nie czytałam jeszcze nic Pana Wrońskiego ale chętnie bym się skusiła 😀

    1. Magda to szykuj się na podróże, bo już za chwile za momencik ruszamy z konkursem podróżniczym 🙂

      Śledź stronę www by być na bieżąco 🙂